Шановні клієнти, ми працюємо за попереднім бронюванням.

Квести для підлітків

Звичайні посиденьки в кафе – не варіант, коли мова йде про день народження, випускний або іншому важливу подію в житті підлітка. Захоплюючий квест – новий формат розваг, який подобається всім, незалежно від віку, але особливо буде цікавий школярам, які обожнюють ігри в будь-якому форматі.

Що таке квест-гри і які вони бувають

Квест – це командна рольова гра, в якій учасникам необхідно виконувати завдання, вирішувати загадки і головоломки, щоб досягти певної мети, заданої сюжетом. Від дорослих квест гри для підлітків відрізняються тематикою, складністю, загальною атмосферою. Школярам подобаються квеструми на тему всесвіту Marvel, фантастичних, містичних і фентезі сюжетів. Якому дитині не захочеться побувати в атмосфері фільму, переглянутого сотні разів? Квести в повному сенсі переносять тебе в інший вимір, і, на відміну від комп’ютерних ігор, переживаються по-справжньому, а не на екрані монітора.

Сьогодні існують такі формати квестів:

  • живі, коли потрібно перевтілюватися в інших персонажів і взаємодіяти з ними, щоб розкрити ключову загадку сюжету;
  • ескейп-рум, в якому потрібно вибратися із замкненої кімнати, повної пасток і таємниць;
  • міський, де дія відбувається не тільки в приміщенні, але і на вулицях міста.

Серед квестів для підлітків в Києві особливою популярністю користуються ескейп-руми і рольові сюжети на тему піратського корабля, містичного замку, детективного розслідування. Якщо шукаєте нестандартну ідею для шкільного свята або дня народження, то в ExitGames ви знайдете безліч цікавих квестів для підлітків в Києві, які сподобаються дітям більше, ніж відео-ігри.  

Користь і переваги квестів для підлітків

Квест – це не просто розважальна гра, це справжня пригода, яке принесе море задоволення і яскравих емоцій. У рольової або ескейп-гри безліч переваг:

  • об’єднує і згуртовує друзів;
  • задіє кожного учасника;
  • дозволяє виявити приховані таланти і здібності;
  • розвиває логічне мислення;
  • служить чудовою альтернативою відео-ігор;
  • забезпечує рухоме і цікаве проведення часу.

Для дітей 12-16 років квест- ігри стануть оптимальним вибором в якості ідеї для свята, адже програми аніматорів їм вже не цікаві, а застілля здається нудним і банальним заняттям. У квест кімнатах для підлітків ніколи нудьгувати, адже у дітей буде єдина мета – розгадати всі головоломки і загадки, щоб вийти з кімнати і отримати приз.

Захоплюючі, пригодницькі ігри для підлітків – відмінний спосіб не тільки розважитися, але і цікаво провести час з друзями, отримати масу нових вражень і емоцій. Деталізовані декорації, захоплюючі завдання, реалістична атмосфера – все це обов’язково сподобається дітям, а сюжет і дія гри буде ще довго обговорюватися в компанії. Кроєм того, на пам’ять залишиться безліч барвистих фотографій, які можна розмістити в соцмережах.

Подаруйте дітям справжню пригоду – замовте квест для підлітків в Києві в якості подарунка на будь-яке свято. Будьте впевнені, цей день стане по-справжньому особливим і надовго запам’ятається всім учасникам заходу.


Восстановление
пароля
Введите новый пароль
Запрос смены пароля

На вашу почту выслана инструкция
по смене пароля.

Пароль сменен
Теперь вы можете войти
с новым паролем.