Шановні клієнти, ми працюємо. В разі відсутності зв’язку пишіть у Viber або Telegram.

Що таке міські квести?
Що таке міські квести?
Що таке міські квести?

Міський квест від ExitGames - це виїзний захід, який може бути організовано на будь-якому майданчику: від заміського будинку до вулиць міста. Такий квест має на увазі під собою пригодницьку гру з рішенням логічних загадок і виконанням динамічних завдань. У нашому послужному списку сотні проведених заходів різної тематики.

Як ми створюємо свято "під ключ"
Режими міських квестів
Режими міських квестів

Справжня знахідка для тих, хто не може просто так гуляти по вулицях. Місто заграє для вас новими фарбами. А на, здавалося б, звичних маршрутах ви можете зустріти таємних агентів або таємничі знаки, що вказують на подальший шлях. Вашим провідником в світ пригод стане віртуальна особистість, яка буде давати вам все нові і нові завдання.

Міський квест з екскурсією
Міський квест з екскурсією

Це поєднання пізнавальної екскурсії по місту в супроводі гіда і захоплюючої гри. Маршрути квесту прокладені по красивих вуличках і місцях Києва. Дізнайтеся, чому Замок Річарда Левове серце досі пустує? Доторкніться до таємниць, які зберігає дух Старого міста. Ми можемо Вам запропонувати два сценарії на вибір: "Містичний Київ" і "Таємниці старого міста".

Активний тімбілдінг для компанії
Активний тімбілдінг для компанії

Кращий спосіб загартувати командний дух і отримати тренування навичок командної роботи - це, звичайно ж, виїзний квест від команди ExitGames. Ми розробили для вас не просто турнір серед відділів компанії або традиційний корпоратив на відкритому повітрі, а справжню пригоду! Квести передбачені на компанії від 10 осіб.

Проведені свята
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames

Міський квест

Міський квест з віртуальною особистістю

Учасники діляться на команди по 5 осіб (до 16 команд). За допомогою мобільних телефонів або планшетів команди отримують завдання, які допомагають їм знайти заховані загадки. Загадки знаходяться недалеко одна від одного (менше 500 м.). За всю гру гравці долають від 3 до 5 км. Перемагає команда, яка першою вирішить всі загадки.

Виконуючи завдання, учасники вчаться приймати самостійні рішення, нестандартно мислити і працювати в команді. Гра підніме корпоративний дух і допоможе дізнатися нову інформацію про компанію.

Тривалість: 2,5 – 3 години

Обов’язкові умови: телефон / планшет з мобільним інтернетом (по одному на команду буде достатньо), зручний одяг і гарний настрій.

Оптимальна пропозиція:

 • Траса в місті, Наприклад старт: Хрещатик, Поділ, Лиса гора (м.Видубичі)
 • 15 стандартних завдань
 • 1 фото завдання
 • 2 завдання зі спеціальним обладнанням
 • 1 завдання з нашим агентом на трасі
 • 2 завдання, пов’язаних з діяльністю компанії

Можна також вибрати за темами:

«Шерлок Холмс» – гра, яка змусити вас гарненько подумати. Ви опиняєтеся на місці відомого детектива. Під час гри вам потрібно розслідувати вбивство (доросла гра).

«Таємниці старого міста» – гра для людей, які хочуть познайомитися ближче з Києвом, включає елементи історії і знайомство з пам’ятками архітектури.

«Агент 007» – використовуються завдання, які є відзеркаленням фільму. Гра насичена завданнями в важкодоступних місцях з елементами екстриму. Ідеально підходить для найризикованіших і активних людей.

«У пошуках гарної погоди» – гра, яка передбачає багато рухів і екшену. Мета учасників повернути сонце і радість в місто. Ідеально підходить в періоди, коли на вулиці похмура погода.

«Кот Да Вінчі» – гумористична гра, наповнена жартами по мотивам однойменної книги. Протягом гри і в фіналі гарантується прекрасний настрій. Ідеально підходить для веселої компанії.

«Ангели і Демони» – гра з елементами філософії людського вибору. Білінійність дозволяє зробити вибір протягом гри, а також філософський висновок у фіналі. Містика гарантує атмосферность і думки про вічне. Серйозна тема для серйозних людей.

Ми можемо написати індивідуальний квест по будь-якому маршруту в Києві

Дитячий міський квест від 6 до 12 років

Квест «Аліса в країні чудес» – це 3 години позитиву, море емоцій і дитячого сміху в чарівній країні, які дарують імениннику і гостям – Аліса, Білий Кролик і Червона Королева.

Для тих, хто подоросліше ми раді запропонувати квест – «Школа Чарівників» (з відголосками історії з книг про Гаррі Поттера), однак і горизонти ширші і логіка глибша. Тут і чари і уважність, кмітливість і рішучість, різноманітність активних ігор на командоутворення. А для любителів екстриму є можливість замовити мотузковий парк.

Квест «Академія детективів» менш динамічна гра з використанням різноманітних шифрів, інтерактивних ігор та, звичайно ж, орієнтування по карті в парку + мотузковий парк (за згодою).

Будь-який з запропонованих квестів – це 2,5-3 години справжньої пригоди, непідробних емоцій, яскравих і неординарних фото, подарунки на пам’ять і чари в Ваш особливий день в році!

Міський квест з екскурсією

Містичний Київ:

Хто приносить жертвопринесення на Замковій горі? Чому Андріївська церква – єдина церква Києва без куполів? Чому Замок Річарда Левове серце досі пустує? Хочете отримати відповіді + пригода з цікавими завданнями по цих особливих місцях?

Старе місто:

Час подільських вулиць давно пройшов, але за «обкладинкою» з десятків закладів громадського харчування, кафе, ресторанів та інших розважальних закладів ще живе дух Старого міста у всій своїй красі, мудрості, а також численних таємницях, що причаїлися в кожному з кварталі і в кожному з будинків.

Обирайте свою історію і ви побачите Київ таким, яким Ви його ще не бачили. Ці два квести – ідеальний спосіб відпочити, весело провести час з друзями, однокласниками, сім’єю, коханою людиною, дізнатися місто і зробити море чудових фото.

Активний тімбілдінг

Виїзні квести на вибір:

«Садиба»

Квест розділений на три етапи з перервами (3 різних траси) і включає в себе:

 • 30 – 45 стандартних завдань
 • 1 – 3 фотозавдання
 • 3 завдання зі спеціальним обладнанням або агентами

Приклади завдань:

Завдання зі спеціальним обладнанням:
Гравці знаходять доларову купюру без портрета президента. Відповідь проявляється при освітленні ультрафіолетовим світлом (УФ-ліхтарики видаються організаторами).

Завдання з агентом і спеціальним устаткуванням:
На монітор потрібно подивитися крізь спеціальні окуляри, які гравці можуть отримати у агента. Без окулярів видно тільки сірий екран.

Завдання з агентом:
Гравці повинні знайти дівчину за описом і сказати кодову фразу: “”Привіт, яка погода в Парижі?””. У відповіді на цю фразу агент дає код рівня або в його відповіді буде зашифрований код.

Завдання з павутиною:
Гравці повинні пробратися крізь павутину, щоб побачити відповідь. Будь-яке торкання до ниток «злякає павука» – відповідь зникає і потрібно буде чекати п’ять хвилин.

Для даного квесту ми розробили 3 різних траси, кожна траса розрахована на 1-1,5 години, виграє та команда, яка перша пройшла трасу і зібрала більше балів (бали даються за логіку, команду, креативність, швидкість, мислення). Ви можете вибрати всі три траси або обговорити з нами коригування за часом, завдання і траси гнучкі і ми завжди зможемо підібрати для вас зручний формат заходу.

Список садиб, де є стандартні траси:

 1. Сосновель
 2. Sobi Club
 3. Grand Admiral
 4. Olympic Village
 5. Резиденція (Яготин)
 6. Дубравушка (Фастів)
 7. Виноградар (оз. Синє)
 8. «Корпоративний Кубок Пригод»

Це змагальний активний тімбилдінг команд, з унікальним поєднанням бізнесу, спорту, неординарного мислення і єдності духу на природі. Вибираючи цей квест, кожен з учасників зможе проявити себе, відчути надійне плече підтримки напарника і відчути командний дух своєї компанії.

В даному квесті учасники діляться на команди і на швидкість проходять маршрут. На своєму шляху гравці повинні знайти контрольні пункти, розкидані по локації і пройти всі випробування.

Ця гра – можливість прокачати своє вміння чути один одного, концентрацію, лідерські якості та здатність довіряти, вміння грати в команді і досягати неймовірно великих цілей!

Будь-яка пропозиція, яку Ви оберете подарує Вам незабутні емоції і нові пригоди! Це відмінний спосіб провести захоплюючий час з друзями і позмагатися з ними в незвичайному оточенні.

Якщо виникнуть питання – звертайтеся, ми завжди Вам раді!


Відновлення
пароля
Введіть новий пароль
Запит зміни пароля

На вашу пошту відправлена інструкція
по зміні пароля.

Пароль змінено
Тепер ви можете ввійти
з новим паролем.