Шановні клієнти, ми працюємо за попереднім бронюванням.

Проведені свята
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
Як нас знайти?
Київ, м. Шулявська, вул. Вадима Гетьмана, 1А
Час роботи ігрового центру:
ПН - ЧТ с 10:30 до 21:00
ПТ с 10:30 до 22:00
СБ - ВС с 09:00 - 22:00

Створення команди мрії – ваша основна мета? Ви знаєте, як організувати роботу цілої компанії, вам легко дається рішення складних завдань і ви завжди в курсі всіх особистих проблем кожного співробітника? Ви природжений керівник, тому що любите свою команду і створюєте умови для зростання кожного ? Тоді ви знаєте, де провести наступний тімбілдинг!

Ми знаємо, як зацікавити і підготувати всю компанію до нового навчання, адже квести в реальності – це вдосконалене інтерактивно-інтелектуальне командне тренування для будь-якого віку.

У розважальному центрі ExitGames в Києві ми зібрали безліч ігрових сценаріїв, під час вирішення яких ви легко зможете познайомити керівників відділів, секретарів і бухгалтерію в невимушеній, але продуктивній формі вирішення завдань і пошуку виходу:

  • Корпорація Зло
  • Таємниця корабля-привида
  • В’яница
  • Кільце Нібелунгів
  • Гостріше, ніж чилі
  • Гробниця графа Дракули

І це тільки невелика частина всіх розваг, доступних для колективного проходження! На території нашого центру зібрано все що потрібно для командних ігор і комфортного відпочинку.

Замовити проведення корпоративного тімбілдинга можна швидко і зовсім недорого! Просто зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті ігрового центру і приходьте грати разом зі своєю командою.

Ми впевнені, що квести – це нестандартне і ефективне рішення для створення згуртованої команди, а значить і надійний вклад в майбутнє вашої компанії!


Восстановление
пароля
Введите новый пароль
Запрос смены пароля

На вашу почту выслана инструкция
по смене пароля.

Пароль сменен
Теперь вы можете войти
с новым паролем.