Шановні клієнти, ми працюємо. В разі відсутності зв’язку пишіть у Viber або Telegram.

Організація корпоративів

Корпоративний дух – це основа успішної компанії! А в ігровому центрі ExitGames організація корпоративів для вашого трудового колективу поставлена ​​на вищий рівень.

Для проведення свята на нашій локації в Києві немає ні вікових, ні посадових, ні будь-яких інших обмежень. Вихід з кімнати, інтелектуальні змагання – це відмінна альтернатива традиційному банкету або навчанню робочого колективу. За 56 хвилин в замкнутому просторі, опинившись в нестандартній ситуації, гравці стають справжньою згуртованою командою, а в перервах між квестами можна посидіти з колегами в нашій затишній зоні відпочинку і поділитися враженнями.

Ціна за проведення такого заходу в ігровому центрі квестів в реальності вийде, як правило дешевше, ніж стандартні корпоративи, але подарує набагато більше позитивних емоцій і незабутніх вражень.

Якщо ви хочете організувати виїзне свято, у нас є все для проведення вашого заходу на природі. У нашому арсеналі цікаві конкурси, активні ігри, змагання та унікальні квести. А після проведення всіх активностей ми можемо організувати кейтеринг або пікнік.

У нашій скарбничці більше 2000 подій різного рівня, довірте і ви нам своє свято!


Відновлення
пароля
Введіть новий пароль
Запит зміни пароля

На вашу пошту відправлена інструкція
по зміні пароля.

Пароль змінено
Тепер ви можете ввійти
з новим паролем.