Шановні клієнти, ми працюємо. В разі відсутності зв’язку пишіть у Viber або Telegram.

Випускний з 11 класу

Організуйте випускний вечір в розважальному центрі!
Ми проведемо iгри, накриємо на стіл, запросимо фотографа і організуємо весь випускний "під ключ".

Крок 1. Оберіть iгри.
Активні і інтелектуальні розваги допоможуть організувати яскравий випускний!
Хованки в темряві
Сучасна адаптація улюбленої iгри дитинства
Докладніше
Гробниця Графа Дракули
Дослідть замок Графа Дракули, але стережіться вампірів
Докладніше
Гостріше, ніж Чилі
Ви потрапили в мексиканську закусочну на обочині автостради, що ж буде далі?
Докладніше
Таємниця корабля-привида!
Квест про відважних моряків, які зникли з судна
Докладніше
Крок 3. Замовте додаткові послуги
Ми подбаємо про кожну деталь вашого випускного!
Шоу-програми і майстер-класи
Шоу-програми і майстер-класи
Ведучі, діджеї, аніматори
Ведучі, діджеї, аніматори
Фотографи
Фотографи
Фотозони і декорування для свята
Фотозони і декорування для свята
Святкові смаколики
Святкові смаколики
Проведені свята
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
ExitGames
Як нас знайти?
Київ, м. Шулявська, вул. Вадима Гетьмана, 1А
Час роботи ігрового центру:
ПН - ЧТ с 10:30 до 21:00
ПТ с 10:30 до 21:00
СБ - ВС с 10:30 - 21:00

Де відзначити випускний з 11 класу?

Думати про те, де провести випускний для 11 класу, учні та батьки починають ще з початку навчального року. Одні вибирають стандартні варіанти кафе або ресторанів, і в результаті отримують тривіальний свято. Інші – вкладають великі гроші в виїзні заходи класу VIP. Відмінним способом заощадити запланований бюджет, при цьому зробити вечір незабутнім, стане оренда залу в центрі EXITGAMES:

  • можна підібрати приміщення місткістю до 100 чоловік;
  • з дизайнером обговорити варіанти декору;
  • замовити виготовлення індивідуальної фотозоні.

Фахівці компанії ExitGames швидко підберуть необхідне приміщення, по вимогу нададуть технічне забезпечення. Професійно організовують проведення випускного в 11 класі з цікавими конкурсами, квестами, шоу, фотосесією.

Підготовка урочистого заходу

Не у всіх школах є великий актовий зал, в якому можуть розміститися випускники, батьки, вчителі та інші гості. Якщо клас один, то середня кількість присутніх становить 100-120 осіб. Тому, багато хто заздалегідь думають про оренді залу для проведення урочистого заходу поза школою. також намагаються замовити професійного ведучого, щоб свій випускний вечір 11 клас запам’ятав, як одне з важливих і яскравих подій у житті. В більшості випадків користуються організацією заходів «під ключ». Це дозволяє батькам:

  • врахувати всі організаційні моменти;
  • до дрібниць продумати урочисту частину;
  • насолоджуватися ввечері разом з випускниками та гостями, а не переживати через організаційних моментів.

Довіривши організацію торжества фахівця, можна раціонально вирішити питання з розстановкою посадочних місць, розташуванням великої кількості гостей і учасників.

Зверніть увагу! Навіть в проектах «під ключ» можна використовувати свій сценарій заходи і повністю пропрацювати його з ведучим, учасниками. Або скористатися послугами режисера, який спеціалізується на проведенні випускних вечорів в 11 класі, інших урочистих заходів.

Банкет і розваги 

Після офіційної частини слід банкет. Для його проведення теж потрібно шукати місце. Адміністрація центру EXITGAMES пропонує вигідний варіант оренди приміщень для офіційної і банкетної частини в одній будівлі. Це допоможе заощадити на трансфері і не створювати метушні серед всіх присутніх. Дозволить комплексно вирішити задачу, де відзначити випускний 11 класу з проведенням офіційною і неофіційною частини

Заздалегідь потрібно визначитися з точною кількістю гостей, вибрати меню, відповідно розрахувати кількість продуктів. Якщо враховувати велике кількість присутніх, то з таким завданням під силу впоратися тільки професійному організатору і кухареві.

Неофіційну частину, в якій бере участь випускний 11 клас, батьки, вчителі, потрібно урізноманітнити розважальною програмою. Звичайно, можна провести
класичні конкурси, які часто включають в шкільні сценарії. Але краще скористатися послугами професійного ведучого і сценариста, влаштувати популярні зараз квести, шоу мильних бульбашок, організувати цікаву фотосесію.

Декоративне оформлення, послуги фотографа, шоу-група

Зараз модно вибирати конкретне тематичне спрямування для проведення торжества. Відповідно готувати постановки, оформляти зали, сервірувати столи.
Найкраще, якщо в шоу братимуть участь самі випускники – це цікаво, зворушливо і запам’ятовується надовго. Тому, програма повинна бути запланована так, щоб охопити довгий проміжок часу і задіяти всіх дітей. Час на перекус і танці теж потрібно не забути виділити.

Діти не повинні нудьгувати. Таке завдання ставлять професійні організатори випускного в 11 класі – як провести такий захід, краще порадитися саме з ними. Адже сучасним школярам потрібно щось цікавіше столів, накритих в спортзалі або їдальні. Танцювальна частина теж навряд чи обійдеться магнітофоном з колонками. Захід пройде набагато цікавіше, якщо буде запрошена вокальна група, шоу-балет – подумайте про такі нюанси.

Важливо заздалегідь домовитися з фотографом і відеооператором. Це дозволить батькам не відволікатися на зйомку, а випускникам – отримати пам’ятні фото зі всіх цікавих моментів вечора.

Всі перераховані послуги готові надати фахівці з EXITGAMES. Для цього досить замовити організацію торжества «під ключ», вказати дату проведення і кількість гостей.

 


Відновлення
пароля
Введіть новий пароль
Запит зміни пароля

На вашу пошту відправлена інструкція
по зміні пароля.

Пароль змінено
Тепер ви можете ввійти
з новим паролем.